У Сша Помер Піонер Пошуку Позаземних Цивілізацій Френк Дрейк
1996— в Україні запроваджено національну валюту — гривню. 1939— нападом Німеччини на Польщу розпочалася Друга світова війна в Європі. 1804— німецький астроном Карл Людвіг Гардінг відкрив третій астероїд Юнону.
За свою наукову кар’єру Віра Рубін дослідила понад 200 галактик. За свої наукові досягнення Рубін була удостоєна безлічі нагород. Віра Рубін займалася вивченням правильності законів обертання галактик і їх скупчень. Для отримання доступу до бази даних галактик в пошуковому рядку Google запишіть «ngcicproject» . За більш розширеною інформацією радимо звернутися до публікації «Морфологічна класифікація галактик» на сайті Вікіпедії. Раніше ми повідомляли про те, що говорять українські науковиці.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди teren.in.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на teren.in.ua – Терен. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Велика частина роботи Шумейкер з пошуку комет відбувалася, коли комети ще знімкували на фотопластинки. Для пришвидшення пошуків вона використовувала стереоскоп, щоб вручну гортати пластини вперед і назад та віднайти ледь помітні зміни. На своєму піку швидкість її відкриттів становила приблизно одну комету на 100 годин пошуку. Від відкриття планет до спостереження за кометами — жінки також виконували важливу роль у дослідженні Всесвіту.
В) опосередковано – вимірювання часу і календарі, навігація, орієнтація в просторі, зокрема космічних апаратів. Про це пише РБК-Україна з посиланням наNational Solar Observatory.
Сесілія Пейн-ГапошкінаПопри те, що за життя Сесілія Пейн-Гапошкіна була не дуже визнана, вона зробила чималий внесок в астрономію. Стала першою жінкою, яка отримала ступінь доктора філософії з астрономії в Редкліффському коледжі Гарварду. Її дисертація була зосереджена на тому, як лінії у спектрах зір пов’язані з фізичними умовами на цих об’єктах, що є фундаментальною роботою, яка все ще лежить в основі нашого сьогоднішнього дослідження Всесвіту. Пошуки інопланетного життя не мали успіху, але роботи вченого та його колег сприяли відкриттям у радіоастрономії, комп’ютерній науці, біології та інших наукових сферах.
Маргарет БербіджМаргарет Бербідж досліджувала природу світил і розробляла прилади на знаменитому космічному телескопі Hubble. Вона найбільш відома своєю роботою про реакції всередині зір, а також тим, як з часом вони створюють важчі елементи та поширюють їх через Всесвіт. Генрієтта Свон ЛівіттГенрієтта Свон Лівітт найбільше запам’яталася тим, що виявила взаємозв’язок між періодом та світністю у змінних цефеїдах. Цефеїди наразі використовуються як стандартні маркери відстані в астрономії, що дозволяє вченим точно оцінювати відстані до галактик та інших віддалених об’єктів. Телескоп протягом кількох тижнів спостерігав за близькими до Сонячної системи зірками Тау Кіта та Епсілон Ерідана у пошуках радіовипромінювання, яке могло б належати розумній цивілізації.
Дрейєра (скорочено NGC від New General Catalog, в ньому туманність Андромеди має номер NGC 224). Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки https://universemagazine.com/ukrayinskyj-suputnyk-eos-sat-1-nadislav-selfi-z-kosmosu/ за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.
Кінетичний пісок – чарівне і пластичне видовище, яке не залишить жодну дитину байдужою. Головна відмінність цієї іграшки в тому, що вона може прилипати до волосся та шкіри. Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов доручив уряду знайти рішення, як загасити палаючий газовий кратер в Дарвазі, який називають Брамою пекла. Кратер горить відтоді, як його підпалили радянські геологи. Іроїда Винницька — дослідниця усної історії Голодомору українців в Канаді.
Вчені припускають, що кратеру близько one hundred млн років і він один з найбільших на Землі. Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань – гіперпосиланням) на «Історичну правду». Незважаючи на те, що Гіллу для створення цього фото довелося витратити багато часу та зусиль, він вважає фото туманності Розетка досить нудним.