Міжнародний ІТ-підприємець

Пропозиція Для Іт

По заявкам на нього, пишіть на наш чат — t.me/NataliiaLozko, додамо вам доступ до нього. 🪖 До платників податків на прифронтових територіях (у тому числі на територіях можливих бойових дій) не вживатимуться заходи з погашення податкового боргу. Ці файли cookie дозволяють нам підраховувати відвідування та джерела трафіку. Так ми можемо вимірювати та покращувати ефективність роботи нашого сайту. Вони допомагають нам знати, які сторінки є найменш популярними, та бачити, як відвідувачі рухаються по сайту. Інформація, яку збирають ці файли cookie, часто є агрегованою, а отже, анонімною.

Для мене періоди фастингу – суперзабіги для роботи. Я встигаю зробити стільки, скільки виконую зазвичай за два тижні. По-перше, організм сам налаштовується на ефективну роботу.

Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Нагадаємо, в минулому році в зазначений список потрапив 29-річний харків’янин Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab. Жаданов каже, що своїм прикладом хоче надихати нове покоління підприємців, особливо з України. «Стартувавши з орендованої квартири в Україні і нульового фінансування, Readdle створила потужну екосистему додатків, таких як Spark, Documents, Scanner Pro, Calendars і PDF Expert», – відзначають укладачі рейтингу. LIGA360 – перше рішення для автоматизації authorized analysis на українському ринку. Миттєвий аналіз мільйонів законодавчих актів та судових справ для формування найефективніших правових позицій.

Тому чи не єдиним аргументом на користь роботи в Україні через залучення ФОП лишається найменше податкове навантаження. Особливо зараз, за умов воєнного стану, є можливість зменшити ставку оподаткування до 2% (без обмеження лімітів щорічного доходу) та без сплати https://tech.liga.net/ua/ukraine/novosti/osnovatel-firefly-aerospace-dal-na-armiyu-dronov-bolee-100-mln-grn-vsego-sobrali-200-mln ЄСВ (на період воєнного стану). Але вже є альтернатива для ІТ-галузі — податковий режим Дія.City. Так, обсяг податків у працівників та гіг-спеціалістів — резидентів Дія.City трохи більший, аніж у ФОП (із таких доходів сплачується додатково військовий збір).

Якщо все добре, та боргів немає, реєструєте ФОП, далі даним КЕП можна підписувати і звіти ФОП, тобто саме КЕП ФОП не обов’язковий. Сьогодні Україна все ще  переважно обслуговує попит на ІТ-послуги компаній зі США і Західної Європи. Виторг аутсорсингових компаній нині складає приблизно 90%, виторг продуктових — 10% від всього доходу української галузі ІТ. Водночас українські ІТ-підприємці здатні запускати якісні продуктові компанії.