На закупівлю безпілотників

Новини України

Детальніше читайте невдовзі в повній версії інтерв’ю міністра Олексія Резнікова ексклюзивно для УНН. У Міністерстві оборони України повідомили, що місце обирали спільно з інвесторами та зацікавленими сторонами. Португалія почала перемовини з турецькою компанією Baykar про закупівлю безпілотників.

Міністерство оборони України вже уклало 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА, на закупівлю безпілотників планується спрямувати близько 20 млрд грн, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков. Міністерство оборони уклало 16 державних контрактів із українськими виробниками безпілотників, на закупівлю дронів планується спрямувати близько 20 млрд грн,повідомивміністр оборони Олексій Резніков. За його словами, розвиток і підтримка українського ринку БПЛА є одним із ключових напрямів відомства.

Акт про проведення спільних відомчих випробувань з позитивним висновком за формою згідно з додатком 2 до постанови № 256. Інформацію оприлюднено на офіційній Facebook-сторінці чиновника. Нагадаємо, Австралія обіцяє передати Україні безпілотники для Збройних сил України. Матеріали у блоці «Новини компаній» публікуються на правах реклами. Уряд України прогнозує запуск і перший випуск продукції заводу з виробництва турецьких БПЛА в Україні у 2025 році. Матеріали «Мілітарного Спецпроекту» публікуються на правах реклами.

«Ми отримали заявки від українських виробників на seventy five БПЛА різних типів. Після консультацій з Генеральним Штабом ЗСУ, після випробувань, Міноборони ВЖЕ укладено sixteen державних контрактів з українськими виробниками БПЛА», – заявив міністр. Упродовж 2023 року Міністерство оборони України планує передбачило на закупівлю безпілотників 20 мільярдів гривень. Про це в інтерв’ю УНН розповів міністр оборони Олексій Резніков. Міністерство оборони України вже уклало 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА.

Дніпро став абсолютним чемпіоном по закупівлях дронів для ЗСУ. Зокрема, мерії Дніпра і Кривого Рогу закупили 40% безпілотників у грошовому вимірі, витративши на закупівлі понад 100 мільйонів гривень. Це найбільші закупівлі через «Прозорро», повідомляєІА «Мост-Дніпро», посилаючись на»Наші гроші». Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі, крім письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна». Як повідомляв Житомир.information Міжнародний ІТ-підприємець перерахував понад 100 млн грн на закупівлю безпілотників, на пленарному засіданні 6 лютого 2023 року Верховна рада внесла зміни до Податкового та Митного кодексів України щодо сприяння ввезенню на митну територію України безпілотних літальних апаратів. У 2023 році Міністерство оборони України планує збільшити закупівлі БПЛА для Збройних Сил України, спрямувавши на цей сегмент близько 20 млрд грн.