Основатель и соучредитель компаний

Delo Ua Назвало Победителей Рейтинга Бизнес

На жаль, в Україні не працює інститут медоглядів, бо довідку можна просто купити. Хтось може хворим прийти на роботу і не повідомити про це. Гігієна — банальний фактор, але за ним постійно треба пильнувати.

Для цього закладу не потрібне велике приміщення. Таким форматом займатися простіше, ніж відкривати «Львівські пляцки». Для кав’ярні треба шукати постачальників, кухарів, офіціантів, переживати за вартість оренди… Поляки люблять вишнівку, «потусити». Молодняк польський часто приїжджає. Вони стали більше заробляти, їм до Львова «по кайфу» приїхати і витратити гроші.

Половина наших гостей — це львів’яни. Ми можемо їх ідентифікувати за картками https://www.azovpromstal.com/article/one/id/3899 лояльності LOKAL. Вони до нас ходять і ніякого конфлікту тут нема.

Після цього ми багато чого змінювали в нашій мережі. У себе в холдингу ми створили посади санітарних інспекторів, які контролюють якість їжі. Крім того, ми придбали обладнання для мобільної лабораторії, що дозволяє самим проводити тестові перевірки. Нам затримали більш ніж на півроку введення в експлуатацію будинку, у якому ми маємо відкрити «Реберню».

Українці хочуть бачити щось нове, бо у Львів вони вже поїздили, а де зовнішнє «промо» для закордонного туриста? Можна взяти Facebook, Instagram, почати там робити системну рекламу Львова. Для цього треба об’єднуватися владі, бізнесу і разом досягати високих цілей.

Це сталося завдяки безпрецедентному зростанню курсу Bitcoin, а разом із ним інших популярних криптовалют. На Дніпропетровщині лісівники виявили трьох чоловіків, які зрубали дерев на 21 тис. ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

— Зажди треба вибирати найкращі місця. У Чернівцях аналогічний заклад ми відкрили у квітні. В Києві розглядаємо ще одне місце під «Реберню». У 2021 році інтерес до криптовалют і біржових торгів знову зріс.

Бізнесмен вірить, що зможе відкривати такі школи в інших містах. Усього в бізнес-портфелі холдингу емоцій ! FEST понад 20 проектів.Якщо раніше основний фокус власники робили на розвитку ресторанного бізнесу, то тепер він змістився.

На 10% треба вийти, щоб проект став цікавим для інших людей, які скоро дійдуть до того, що треба інвестувати в освіту. Ми зможемо відкрити такі школи в різних містах України, де шукатимемо партнерів, інвесторів, а самі надаватимемо їм бізнес-методологію. Якщо говорити про нашу бізнес-модель, то з кожним орендодавцем, якого я теж вважаю партнером, ми підписуємо договір оренди на десять років у гривні. У нас гривневий бізнес і ми не отримуємо дохід в доларах. Орендні ставки індексуємо щорічно на рівень інфляції. По більшості закладів у Львові ми викупили приміщення.

Поруч відкрили школу мистецтв, де будемо вчити дітей театрального мистецтва і музики. Ми багато вклали в обладнання їдальні і кухні, щоб привчати діток їсти здорову їжу. Ми ще зробимо клубний будинок, але не для продажу, а більше для себе. Треба розуміти, що Львів конкурує за туристів на глобальній карті світу. Ми вже конкуруємо не тільки з Одесою і Києвом за туриста. Львів конкурує з Краковом, Прагою, з європейськими містами, які теж мають непогані пропозиції.