Український бізнесмен повідомив

Бізнесмен Андрій Ставніцер Навів Вогонь Зсу На Свій Будинок, Де Росіяни Розмістили Артилерію

Про виклики війни та нову глобальну архітектуру миру від мислителів, інтелектуалів, дипломатів та правозахисників з України, ЄС та Сполучених Штатів. Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license.

Український бізнесмен Дмитро Фірташ отримав від Білорусі дипломатичну посаду у Відні, щоб залишитися в Австрії й уникнути екстрадиції у Сполучені Штати, де на нього чекає кримінальне провадження за підозрою в корупції. Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео. На підставі зібраних доказів Фірташу, двом керівникам ТОВ «РГК», керівнику ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ» та п’яти керівникам облгазів повідомлено про підозру за ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 та ч.three ст.27, ч.

«При цьому державі за це майже не платили, посилаючись на «відсутність коштів». За наявними даними, облгази Фірташа сплатили державному оператору української ГТС в середньому 30% від загальної вартості відібраного газу», – зазначається у повідомленні. Дефіцит, який утворився через цю махінацію, покривали за рахунок блакитного палива, яке перебувало у власності держави, – облгази відбирали «недоотримане» паливо з газотранспортної системи України. «Фактично йдеться про привласнення грошей звичайних українців, які оплачували комунальні платежі», – зазначається у повідомленні. Співробітники великого алкогольного холдингу Global Spirits (власник бренду «Хортиця») проходять у Росії у справі про спонсорування ЗСУ. За даними російських силовиків, вони перевели на ЗСУ понад 500 млн рублів з лютого до квітня 2022 року. Адвокати Фірташа наполягають, що посада, яку він обійняв при UNIDO, передбачає дипломатичний імунітет від кримінального переслідування.

Служба безпеки України повідомила про підозру підсанкційному бізнесмену Дмитру Фірташу, топменеджерам його компаній і керівникам п’яти облгазів у розкраданні природного газу з української газотранспортної системи. Про це в понеділок, Український бізнесмен повідомив, що супутник GEOSAT-2 допоможе українській армії 15 травня, повідомили в пресцентрі СБУ. Як повідомляв Укрінформ, 14 червня Вищий земельний суд Відня ухвалив рішення про перегляд справи щодо екстрадиції до США українського олігарха Дмитра Фірташа, задовольнивши його апеляцію.

Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Згідно з матеріалами слідства, посадовці «облгазів Фірташа» розкрадали понад 70% коштів, які спочатку передбачалися на закупівлю блакитного палива. «Мій маленький їжачок…Тебе більше немає. Час зупинився. Позавчора рік служби. За місяць 22 роки», – йдеться у його дописі.

Того ж дня виїхав за кордон Олександр Ярославський, кортеж якого збив на смерть людину. На території будинку розміщувалось 12 одиниць бойової ворожої техніки, зокрема «Торнадо» та «Гради». Даний ресурс — для користувачів віком від 18 років і старше. Олександр Данилюк заявив в інтерв’ю ВВС, що продемонстровані новітні розробки гіперзвукових дронів «вже допомагають Україні». На Ле-Бурже Кокоріч і Данилюк, який представляється «керівником авіаційного напрямку» швейцарської компанії, продемонстрували декілька прототипів гіперзвукових БПЛА.